דירה דיסקרטית. חלקה הדרומי של העיר

דירה דיסקרטית. חלקה הדרומי של העיר

דירה דיסקרטית היא מקום בו ניתן לשכור דירה או להתארח בבית מלון ללא כל דאגה להכרה. זה חשוב במיוחד לסלבריטאים ולמי שמחפשים פרטיות.

ידוע שכמה אנשים מפורסמים משתמשים בדירות דיסקרטיות למען הפרטיות שלהם. אלה כוללים את נשיא ארצות הברית לשעבר, ברק אובמה, והזמרת ביונסה נואלס. https://elitediscrete.com/

דירה דיסקרטית היא מרחב מגורים פרטי המעניק אנונימיות לתושביה. זה ידוע גם בתור בית בטוח או דירת בית בטוח.

ישנן סיבות רבות מדוע מישהו צריך לגור בדירה דיסקרטית. לדוגמה, ייתכן שהם מסתתרים מבן זוג מתעלל, מבקשים מקלט או בורחים ממשטר דיכוי.

הדירה ממוקמת בסביבה מאוד דיסקרטית ושקטה, המתאימה לאלו שצריכים לעבוד מהבית.

בדירה סלון גדול עם ספת מיטה ושולחן אוכל, שיכול להכיל חמישה אנשים. יש גם שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד.

מדובר בסוג של דירה שיש לה את אותם שירותים כמו דירות אחרות אך היא נועדה לאפשר לאנשים לבוא וללכת מבלי למשוך תשומת לב.

בעבר, אנשים שרצו לשמור על הנטייה המינית שלהם פרטית, היו לרוב גרים בדירה דיסקרטית. דירות אלו היו ממוקמות בדרך כלל בפרברים והן תוכננו להיות דיסקרטיות ככל האפשר. לדירות לא היו אינדיקציות חיצוניות לנטייה המינית של האנשים המתגוררים בהן. לא היו להם דגלי קשת בענן או משהו כזה.

המילה "דיסקרטית" מוגדרת כ"מסומנת על ידי או מראה שמירת או אכפתיות כדי לא למשוך תשומת לב, במיוחד על ידי הימנעות ממיניות גלויה".

היא יחידה עצמאית, לרוב בבניין שאינו מגורים בעיקרו, המציעה פרטיות לדייריה.

ניתן לשכור אותו לטווח קצר או להשכרה לתקופה ממושכת.

בעבר אנשים היו צריכים לשכור חדר במלון ללילה או שניים. אבל עכשיו, עם כניסתן של דירות דיסקרטיות, אנשים יכולים לחוות את אותה חוויה מבלי לעזוב את ביתם.

הדירה הדיסקרטית היא פתרון מודרני לבעיות רבות ושונות. זה יכול לשמש מקום למישהו לשהות בו כשהוא בעיר לרגל עסקים ולא רוצה להיכנס למשרד כל יום. זה יכול לשמש כמקום למי שרוצה לעבוד מהבית אבל אין לו שטח משרד פנוי. היא יכולה לשמש גם כדירה לביקור בני משפחה שאינם רוצים שהביקור שלהם יידע כל מי בשכונה או עמיתים לעבודה.