דירה דיסקרטית בחיפה. ייעוץ נדל

דירה דיסקרטית בחיפה. ייעוץ נדל"ן

הדירה במיקום טוב מאוד, רק 10 דקות מחוף הים ו-10 דקות מהעיר העתיקה של חיפה.

יש בה סלון מרווח עם אח, שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח פתוח. הדירה מרוהטת בריהוט מודרני וכוללת גינה פרטית.

דירה דיסקרטית בחיפה היא מקום מושלם לאנשים שרוצים להתרחק מהמולת העיר הגדולה. הדירה ממוקמת בקומת הקרקע של בניין בן ארבע קומות, הממוקם באזור עם גישה נוחה לכל האטרקציות המרכזיות.

בדירה שני חדרי שינה ושני חדרי רחצה. חדרי השינה מצוידים במערכות מיזוג וחימום הפועלות על פי לוחות זמנים אישיים. בסלון יש טלוויזיה, ספה, שולחן אוכל וכיסאות וכן חלל משרדי עם כל הציוד הדרוש כמו WiFi ומדפסת.

כתבה זו עוסקת בדירה דיסקרטית בחיפה. הוא מציע מגוון שירותים ומתקנים שיכולים להתאים לכל סוג של אדם ואורח חיים.

המאמר דן בשירותים המוצעים על ידי דירה זו, כגון החניה, מרכז הכושר והבריכה. זה גם מדבר על איך דירה זו מתוכננת להיות מרחב מגורים אידיאלי עבור אנשים שיש להם צרכים או סגנונות חיים שונים.

כתבה זו עוסקת בדירה דיסקרטית בחיפה. דירה זו מיועדת למי שמחפש להיות דיסקרטי לגבי סגנון החיים והמיקום שלהם. https://elitediscrete.com/region/Discreet-apartments-in-Haifa.php

דירה דיסקרטית בחיפה היא פתרון מושלם לאנשים שצריכים לשמור על הפרטיות שלהם.

יכולה להיות הפתרון המושלם לאנשים שצריכים לשמור על הפרטיות שלהם. אם אינכם מוכנים להתחייב לחוזה שכירות לטווח ארוך ואינכם רוצים שכתובת הבית שלכם פומבית, אז זו האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

דירה זו היא מקום מושלם ליצור זיכרונות עם חברים ובני משפחה. הוא מרוהט עם כל השירותים שאתה צריך כדי להרגיש בבית, כולל מטבח מאובזר, מיזוג אוויר, wifi וטלוויזיה בכבלים.

דירה זו נמצאת במיקום מעולה בחיפה. הוא מציע גישה לכל המסעדות, בתי הקפה ומרכזי הקניות הטובים ביותר בעיר. לבניין מערכת אבטחה 24 שעות ביממה לבטיחותכם.