דירה דיסקרטית באשקלון. מהבעלים

דירה דיסקרטית באשקלון. מהבעלים

הדירה ממוקמת בלב אשקלון, עיר המציעה את כל השירותים של מטרופולין מודרנית.

הבניין ממוקם בסמוך לכניסה לעיר ומציע גישה נוחה לתחבורה ציבורית, חנויות ומסעדות.

שירותים: הדירה מרוהטת קומפלט בריהוט ומוצרי חשמל איכותיים. יש לו מרפסת גדולה המשקיפה לים, אליה ניתן לגשת משני חדרי השינה.

דירה זו ממוקמת בלב אשקלון. זוהי דירת 3 חדרי שינה עם 2 חדרי רחצה ואזור מגורים. הסלון כולל מטבחון, בר ארוחת בוקר ושולחן אוכל.

חדר השינה הראשי כולל חדר רחצה צמוד ויחידת מיזוג אוויר. ישנם שני חדרי שינה נוספים החולקים חדר רחצה אחד.

מקום האירוח כולל גם מרפסת עם נוף לים.

מדובר בדירת שני חדרים באשקלון. הוא ממוקם בקומה הראשונה של הבניין, וכולל מרפסת פרטית. הדירה מרוהטת בקפידה ותשומת לב לפרטים.

חדר השינה כולל מיטת קווין סייז ושפע של מקום אחסון לבגדים. הסלון כולל ספת מיטה, טלוויזיה, שולחן וכיסאות, כמו גם מטבח פתוח עם כל מכשירי החשמל הדרושים. חדר הרחצה כולל מקלחון, שירותים וכיור. דירה דיסקרטית באשקלון

היא מקום מגורים אידיאלי אם אתם רוצים להרגיש בטוחים ושלווים. זה גם מקום נהדר עבור אנשים שזקוקים לפרטיות מסיבות שונות.

הדירה ממוקמת בבניין עם מעלית והיא מוקפת בשטחים ירוקים.

הדירה הדיסקרטית באשקלון כוללת סלון, מטבח, שני חדרי שינה ושני חדרי רחצה. היא כוללת גם מרפסת עם נוף של הים התיכון.

אשקלון היא עיר חוף בישראל והיא העיר השלישית בגודלה במדינה. יש בה אוכלוסייה של כ-150,000 איש ויש לה היסטוריה ארוכה של היותו נמל חשוב וגם מיקום צבאי אסטרטגי.

העיר הוקמה בשנת 1948 עם הקמת מדינת ישראל. אשקלון הייתה פעם יישוב פלשתי קדום. בימי הביניים, ערבים ביססו את נוכחותם שם ואז הגיעו צלבנים בשנת 1100 לספירה ואחריהם התורכים העות'מאנים בשנת 1517 לספירה. In 1917, Ashkelon became part of British Mandate Palestine after World War I and then it became part of the newly created State of Israel in 1948.

תוכלו למצוא כאן הזדמנויות רבות לעבודה, בילוי, תרבות, בידור, חינוך וקניות. ישנן גם אוניברסיטאות רבות לבחירה כאשר חלקן בעלות שם עולמי כמו אוניברסיטת בן גוריון או מכללת ספיר אשר שתיהן ממוקמות בשדרות ליד אשקלון.