דירה דיסקרטית בחולון. כללי השכרה

דירה דיסקרטית בחולון. כללי השכרה

מדובר בדירה דיסקרטית, הממוקמת בלב חולון. זוהי בחירה מצוינת למי שרוצה ליהנות מחיי העיר השוקקים ובו בזמן לקבל מקום שליו למנוחה.

בדירה שני חדרי שינה, ואחד מהם מרוהט במיטה גדולה. הסלון מרווח מספיק כדי להכיל מיטה נוספת או שתיים. המטבח כולל את כל מכשירי החשמל הדרושים לרבות מדיח כלים ומכונת כביסה. בחדר הרחצה יש גם מקלחת וגם אמבטיה.

דירה זו יכולה להכיל בנוחות עד ארבעה אנשים - ישנם שני חדרי שינה עם מיטות נוחות וסלון גדול שיכול לשמש חדר שינה עבור 2-4 אנשים במידת הצורך.

הדירה הדיסקרטית ממוקמת בשכונה נחמדה, בטוחה ושקטה. היא מרוהטת במלואה עם מטבח פרטי, חדר רחצה וטלוויזיה.

זה מושלם עבור אנשים שצריכים להיות דיסקרטיים בזמן השהייה בישראל.

בחלק זה נדבר על היתרונות של דירה דיסקרטית בחולון. הוא מספק תחושת פרטיות ובטיחות לתושביו.

1) פרטיות: דירות דיסקרטיות מעוצבות בצורה כזו שהן מספקות פרטיות לדייריהן. יש להם חדרי שינה מופרדים מאזור המגורים או המטבח. יש להם גם כניסות פרטיות המספקות שכבה נוספת של אבטחה ופרטיות לתושביהן.

2) בטיחות: דירות דיסקרטיות מעוצבות בצורה כזו שהן מספקות בטיחות לדייריהן. יש להם מערכות אבטחה הכוללות מצלמות טלוויזיה במעגל סגור, גלאי תנועה, אזעקות ועוד מאפיינים דומים המקשים על פולשים להיכנס לבית מבלי שיבחינו בו על ידי התושב או מערכת האבטחה.

מדובר בדירה דיסקרטית בחולון עם כניסה פרטית.

הוא ממוקם באזור מגורים אטרקטיבי ושקט, קרוב למרכז העיר. בדירה שני חדרי שינה, סלון ומטבח אוכל. יש גם שני חדרי רחצה, אחד מהם צמוד.

החלונות משקיפים לגינה ויש שפע של מקום אחסון.

אם אתם מחפשים דירה דיסקרטית בחולון אז זו הכתבה בשבילכם. נסתכל על כמה מהדירות הפופולריות והמדורגות ביותר בחולון המציעות דיסקרטיות.

הדירות שנבדוק הן: דירה דיסקרטית בחולון

- דירות כפר שלם

- דירות גבעת ברנר

- דירות רמת חובב

- דירות הגן תלפיות

- דירות הרצליה פיתוח

מדור זה עוסק ב

. מדובר בדירת חדר שינה אחד שהוסבה למשרד עם מחיצה.

הדירה ממוקמת במרכז חולון, קרוב לתחנת הרכבת ולתחנת האוטובוסים. יש בה שכונה שקטה והיא מוקפת בבתי קפה ומסעדות שפתוחים במהלך היום.