דירה דיסקרטית בצפון. תחליף לא יקר למלון

דירה דיסקרטית בצפון. תחליף לא יקר למלון

הדירה ממוקמת בצפון העיר.

זוהי דירת שני חדרי שינה עם גינה פרטית וחניה.

בדירה סלון מרווח עם מטבח פתוח.

יש גם מרפסת ליהנות מהנוף של העיר.

נבחן את ההיבטים השונים של דירה דיסקרטית בצפון.

דירה דיסקרטית בצפון היא מקום אידיאלי לאנשים שמחפשים פרטיות ואנונימיות. סוג זה של בניין דירות ממוקם בדרך כלל הרחק מכבישים מהירים ועם פחות תנועה.

דירה דיסקרטית בצפון היא מקום נהדר לגור בו אם אתם רוצים להתרחק מההמולה של העיר.

הצפון תמיד היה ידוע כמקום שאליו אנשים הולכים כדי לברוח, אבל עכשיו זה גם המקום שבו אנשים הולכים לגור.

הצפון מושך אליו יותר ויותר אנשים עם הכלכלה הצומחת ויוקר המחיה הנמוך.

בצפון העיר דירה דיסקרטית. זה לא מקום ראוותני, זו פשוט דירה נחמדה ופשוטה עם נוף לנהר.

בדירה שלושה חדרי שינה ושני חדרי רחצה. אחד מחדרי השינה ממוקם בקומת הקרקע עבור אנשים שאינם יכולים לטפס בקלות במדרגות. במטבח יש את כל המכשירים הדרושים על מנת לבשל ולאכול טוב.

זהו סיפור של אדם שרצה להיות כמה שיותר דיסקרטי ובסופו של דבר התגורר בצפון.

האיש, המבקש להישאר בעילום שם, שכר דירה בצפון אנגליה. זה היה מספיק קרוב לעבודתו כדי שיוכל לנסוע לשם כל יום אבל רחוק מספיק כדי שאף אחד לא ידע איפה הוא גר. הוא לא רצה ששכניו או עמיתיו ידעו על חייו האישיים ולכן הוא החליט על המיקום הזה מכיוון שהוא נמצא ממש מחוץ לעיר, באזור עם מעט אנשים והיה בו שיעור פשיעה גבוה.

הוא שכר את הדירה לחמש שנים עד שיום אחד נודע לאשתו על כך דרך כמה חברים בעבודה. היא כעסה עליו מאוד על שהסתיר את זה ממנה כל כך הרבה זמן וסירבה לדבר איתו במשך שבועות לאחר מכן. בסופו של דבר היא סלחה לו אבל שניהם הסכימו שהם צריכים יותר מקום אם הם הולכים להביא ילדים לעולם, מה שהם מאוד רוצים.

הוא רומן על אדם שגר בצפון ומתגורר בו כבר שנים רבות.

הגיבור, ג'ון, הוא אדם אקסצנטרי שחי לבדו בדירה קטנה בפאתי העיר. בבעלותו ומתפעל מכולת קטנה אותה הוא מנהל בקפידה רבה ובתשומת לב לפרטים הקטנים. חייו של ג'ון סובבים סביב החנות שלו, שאותה בנה לעסק משגשג עם לקוחות נאמנים. דירה דיסקרטית בצפון

יום אחד, ג'ון הולך לרופא לבדיקה השנתית שלו ונודע שיש לו סרטן. הרופא ממליץ על טיפולי הקרנות וכימותרפיה, אבל ג'ון מסרב לעבור את זה כי הם יגרמו לו לחלות יותר ממה שהוא כבר. במקום לקבל טיפול, ג'ון מחליט לחיות את הזמן המועט שנותר לו בחנות שלו לפני שייכנע למחלה.