דירה דיסקרטית בצפון. מה שאתה צריך לדעת

דירה דיסקרטית בצפון. מה שאתה צריך לדעת

מאמר זה עוסק בחוויה של הכותבת עם דירה דיסקרטית בצפון.

דירה זו ממוקמת בצפון העיר ומציעה פרטיות ברמה גבוהה. הבניין דיסקרטי ומספק גישה טובה למתקנים כגון חנויות, מסעדות ובתי קפה.

הבניין דיסקרטי ומציע רמה גבוהה של פרטיות עם גישה נוחה לשירותים כגון חנויות, מסעדות ובתי קפה. https://elitediscrete.com/region/Discreet-apartments-in-the-north.php

הדירה היא דירת חדר שינה אחד עם סלון, מטבח וחדר רחצה. יש לו גם מרפסת עם נוף מדהים של העיר.

חדר השינה מרווח ויש בו מספיק מקום למיטת קווין סייז.

הסלון גדול עם מספיק מקום לספה, כורסה וטלוויזיה. יש גם חלונות שמכניסים אור טבעי כדי להאיר את החדר. במטבח יש את כל מה שאתה צריך כדי לבשל את הכלים האהובים עליך: מקרר, תנור, כיריים, כיור ומדיח כלים. בחדר האמבטיה יש את כל הצרכים: מקלחת, שירותים וכיור.

הצפון הוא מקום של מסתורין ותככים. מקום שבו השמש לעולם לא שוקעת, ושם זוהר הקוטב רוקדת על פני השמים. הצפון תמיד היה מקום של יופי ושלווה.

למי שרוצה לפרוש, לברוח או לחקור; מחכה לך דירה דיסקרטית בצפון.

הדירה מהווה סביבה שלווה למי שרוצה להיות בלב העיר אך לא חלק ממנה. זה מקום שבו אתה יכול להיות עצמך וליהנות מחברה משלך, אבל גם לקבל גישה לכל השירותים שאתה צריך.

הצד הצפוני של פורטלנד הוא ביתם של כמה מהשכונות היפות ביותר בעיר, עם שפע של פארקים ושטחים פתוחים.

פורטלנד תמיד הייתה עיר ראויה למגורים והצד הצפוני הזה מציע הזדמנות ייחודית לחיות בסביבה עירונית תוך כדי יכולת ליהנות מהטבע.

זהו סיפור על

, בה המספר מחפש מקום ללון בו.

הייתי בדרכי חזרה מהבית של אחותי כשראיתי דירה שחשבתי שאולי תהיה מושלמת עבורי. הבניין היה בצפון ונראה כאילו שופץ לאחרונה. צלצלתי בפעמון ושאלתי אם יש להם מקומות פנויים. פקידת הקבלה אמרה לי שיש שתי דירות פנויות ושהיא תראה לי אותן. עלינו על ארבע גרמי מדרגות והיא פתחה אחת מהן. הוא היה קטן אבל הוא נראה נקי, אז לקחתי אותו במקום.