דירה דיסקרטית בכפר סבא. יום יומי

דירה דיסקרטית בכפר סבא. יום יומי

כפר סבא היא עיר בצפון הארץ. יש בה כ-72,000 תושבים. הוא ממוקם בסמוך לים התיכון ולכביש תל אביב-חיפה. כפר סבא נבנתה במקום בו עמד כפר פלסטיני בשם קקון, אשר הורחק ב-14 במאי 1948 במהלך מלחמת ערב-ישראל ב-1948.

הדירה הדיסקרטית ממוקמת בבניין פרטי עם מעלית ומקומות חניה זמינים להשכרה בקומת הקרקע. הדירה מציעה מרחב מגורים איכותי עם כל השירותים הדרושים לחיי היומיום.

דירה זו היא בחירה מושלמת למי שמחפש מקום דיסקרטי בכפר סבא. הדירה ממוקמת במרכז העיר ויש בה כל מה שצריך. אתה יכול למצוא את כל החנויות, המסעדות, הסופרמרקטים ועוד בקרבת מקום.

הדירה מושלמת לזוגות או משפחות קטנות שכן יש בה שני חדרי שינה ושני חדרי רחצה. יש בה גם סלון עם מטבח פתוח, שיקל עליכם את החיים. המרפסת נהדרת לקבל קצת אוויר צח וליהנות מהזמן שלך בחוץ.

הדירה ממוקמת על גבעה, בשכונה שקטה ושלווה במיוחד.

הדירה ממוקמת על גבעה, בשכונה שקטה ושלווה במיוחד. אנו מציעים לכם את האפשרות לשכור אותו לפרקי זמן קצרים או ארוכים.

כפר סבא היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם במישור השרון, ואוכלוסייתו מונה 54,000 איש. כפר סבא היא אחת הערים הישראליות הראשונות שתוכננו על פי סטנדרטים עירוניים מודרניים.

ניתן לשכור דירה דיסקרטית בכפר סבא במחיר של 350$ לחודש.

הדירה ממוקמת במרכז העיר כפר סבא, בסמוך לקניון. יש בה סלון גדול ושני חדרי שינה, אחד מהם כולל חדר עבודה קטן.

הדירה זמינה להשכרה מהיום והיא יכולה להיות שלך תמורת $1,600 לחודש.

דירה דיסקרטית בכפר סבא יכולה להוות אופציה טובה למי שצריך לשהות בעיר זמן מה. זה נכון במיוחד עבור אנשים שעובדים בעיר ורוצים להימנע מנסיעות מחוצה לה.

ישנם יתרונות רבים הנלווים ללינה בדירה דיסקרטית בכפר סבא. למשל, זה יכול להיות זול יותר מהשכרת בית שלם או דירה. זה גם מספק יותר פרטיות שלא תמיד זמינה כאשר שוהים בבתי מלון או סוגים אחרים של מקומות לינה.

יש הרבה אנשים שצריכים להשיג דירות דיסקרטיות מסיבות שונות.

ייתכן שחלק מהאנשים נמצאים בתהליך של גירושין וזקוקים למקום לינה עד לסיום ההליכים. אחרים עשויים להיות בתהליך של נישואים וזקוקים לדירה שאינה מקום המגורים העיקרי שלהם.

כתבה זו עוסקת בדירה דיסקרטית בכפר סבא. יש לו גינה גדולה ושתי חניות. הדירה מטופחת ובעלת עיצוב מודרני.

מציאת

יכולה להיות קשה. במיוחד אם אתם מחפשים אחד שלא נמצא במרכז העיר ולא רחוק מדי ממרכז העיר.

מאמר זה יספק לכם חמש דירות הקרובות למרכז העיר והן גם דיסקרטיות. https://elitediscrete.com/region/Discreet-apartments-in-Kfar-Saba.php