דירה דיסקרטית בקריות. כללי השכרה

דירה דיסקרטית בקריות. כללי השכרה

דירות דיסקרטיות הן בחירה מושלמת למי שצריך לשמור על פרטיות חייו האישיים. מדובר בדירה המושכרת לפי שעה, וניתן להשתמש בה לכל מטרה.

אנחנו דירה דיסקרטית בקרית. יש לנו מגוון דירות וגדלים שונים המותאמים לצרכים שלך.

אנו מציעים דירות עם שירותים שונים כגון מטבח, סלון, חדר שינה ועוד. אנו מציעים גם דירות מרוהטות המגיעות עם כל הרהיטים הדרושים כדי לחיות בנוחות.

דירה דיסקרטית בקרית היא מקום בו תוכלו לשהות מבלי שאף אחד ידע על מקום הימצאו. זהו פתרון מושלם עבור אנשים שרוצים לצאת לחופשה ללא סיכון של פפראצי לעקוב או לעקוב אחריהם.

הדירה מגיעה עם כל השירותים הדרושים לרבות מטבח, חדר רחצה וסלון. גם המחירים נוחים מאוד והדירות מגיעות עם אבטחה 24/7 כך שאין לך מה לדאוג.

הבניין ממוקם בשכונת קרית. הוא נמצא במרחק הליכה קצר מתחנת רכבת קרית, וניתן להגיע אליו באוטובוס ממסוף האוטובוסים המרכזי בתל אביב.

בדירה שלושה חדרי שינה, סלון, מטבח ושני חדרי רחצה. הדירה מציעה חניה לרכב אחד.

דירה זו ממוקמת בקרית, הנמצאת במרחק דקות ספורות ממרכז תל אביב. יש לו מרפסת קטנה והוא זמין להשכרה.

דירה זו מושלמת עבור אנשים שרוצים לגור בקרית מבלי להתמודד עם רעש וצפיפות.

זהו מקום לאנשים שדורשים פרטיות ודיסקרטיות.

דירת קריית היוקרתית מציעה חווית מגורים דיסקרטית והיא אחת הדירות היוקרתיות בעיר.

זהו בית מגורים יוקרתי עם מיקום מושלם, בו תוכלו ליהנות ממיטב החיים. הדירה מספקת לדייריה את כל השירותים הדרושים להם כדי לחיות בנוחות ובסטייל. בבניין אבטחה 24 שעות ביממה, חניה, מכון כושר ובריכת שחייה.

דירה דיסקרטית זו נמצאת בקרית, ישוב ליד תל אביב. יש בה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח. הדירה זמינה להשכרה ב-1,000$ לחודש.

אם אתם מחפשים דירה דיסקרטית בקרית אז כדאי שתדעו שיש פיתוח חדש של דירות להשכרה בפאתי קרית. פיתוח זה דיסקרטי לחלוטין ונגיש רק דרך שער פרטי. הדירות גם דיסקרטיות ובמחיר סביר, כך שהן מושלמות עבור אנשים שרוצים לשמור על הפרטיות שלהם. דירה דיסקרטית בקריות

שמו של הפיתוח הזה הוא דירות קרית והוא תוכנן בצורה דיסקרטית ככל האפשר. הדירות גם דיסקרטיות ובמחיר סביר, כך שהן מושלמות עבור אנשים שרוצים לשמור על הפרטיות שלהם.